MARK4 V2 10inch (Aliexpress clone) GPS MATEKSYS M10Q-5883 (20mm x 20mm) mount 3D model thumbnail
MARK4 V2 10inch (Aliexpress clone) GPS MATEKSYS M10Q-5883 (20mm x 20mm) mount
by marimach77 · via Thingiverse
FormatSTL
CategoryMechanical
LicenseCC BY-SA
UploadedApr 8, 2026
⬇ 2 downloads 👁 24 views
Description
dedicated for GPS MATEKSYS M10Q-5883 (20mm x 20mm) print top and bottom part put GPS between two parts and glue them together MARK4 frame 35mm long rear spacers replaced with straight 35mm spacers (5.0 mm outer diameter) GPS tilted 20 degrees down infill 100% make photo is previous version of mount, STL uploaded files are updated